Hebrew


סימן החי!


בספר ההתגלות (הספר האחרון של כתבי הקודש) אנו מוזהרים בחומרה נגד קבלת סימן החיה (למשל האנטיכריסט!). אבל מה בדיוק הוא סימן החיה? והאם זה סימן שיש משהו לעשות עם שמה של החיה או מספר 666? לחלופין, הוא הסימן של משהו החיה שונה לחלוטין & נפרד מהשם של החיה ואת המספר 666? ומה בדיוק הוא שמה של החיה בכל זאת? האם זה אדם, אומה, קבוצה של מדינות, או כנסייה? ומה לגבי זה סימן-זה סימן מילולי, פיזי? או שיש לה במקום משמעות פיגורטיבית, סמלית?


בואו נתחיל במסע שלנו כדי לענות על שאלות אלה על ידי המפנה ראשון התגלות 13: 16-17. כאן נאמר לנו כי והחיה "נדרש כולם-הקטנים עם הגדולים, עשירים ועניים, ללא תשלום עבדים להינתן סימן על יד ימין או על המצח. ואף אחד לא יכול לקנות או למכור משהו בלי MARK כי, שהיה גם את שמה של החיה או מספר [666] המייצגים את שמו "(NLT). אז זה כתוב מבהיר לחלוטין שהסימן של החיה הוא פשוט גם את שמה של החיה או המספר המייצג את שמו. לכן, שיש את הסימן של החיה עלייך זהה שיש את שמה של החיה על אתה (או מספר המייצג את שמו-666!).


NUMER של החיה-666!

אבל מדוע המספר 666? איך זה מספר לייצג את שמו? ובכן, בואו ניתן התנ"ך לענות על השאלה הזאת. התגלות 13:18 (LB) - "... את הערכים המספריים של האותיות בשמו להוסיף 666." בכתובים זה מראה בבירור כי 666 הוא רק VALUE SUM המספרי של שמה של החיה! לדוגמא, לקחת את "VIX". שם אם נשתמש "ספרות רומית" אז V = 5, אני = 1, & X = 10. אז אם נוסיף את הערך המספרי של כל אות של השם הזה (5 + 1 + 10) אנחנו מקבלים 16. לפיכך, מדד VIX לא יכול להיות החיה מפני ששמו רק מוסיף עד 16 (בעד השם של החיה יסתכם 666). אבל אם מדד VIX אינו והחיה, מי יעשה זאת?


WHO IS THE BEAST?

אז מי היא חיה זה (כלומר, האנטיכריסט)? האם זה מעצמת ארצות אירופה (שקם לתחייה "קודש" אימפריה רומית) כמו כמה ללמד? או האם והחיה מנהיג מערכת לתחייה זה? החיה היא סמלית של שני-הוא באימפריה ומנהיגו! אבל בראש ובראשונה שהוא מייצג ומנהיגו. כדי להוכיח שזה מייצג את המנהיג פוליטי-שעת הסיום של מערכת בקרוב קרובה נפניתי אל כתוב נוסף בספר התגלות. התגלות 19: 20- "אז החיה נתפס, ועמו נביא השקר .... שני אלה נוצקו חיים לתוך אגם האש בוערת עם וגופרית "(NKJ). בכתובים זה מראה בבירור כי החיה מייצגת אדם מקצה זמן, עבור שניהם הוא נביא השקר נזרקים לתוך אגם האש!


MARK מילולי, פיזי?

אבל מה בדיוק הוא הסימן של החיה, הסימן של מנהיג הפוליטי קצה הפעם? האם זה יהיה פיזי, מילולי MARK (או הוא סימן זה רק מטאפורה, שיש איזשהו מוסתר, משמעות מיסטית)?


הסימן של החיה בהחלט יהיה סימן פיזי מילולי! בהתגלות 13:16 & 14:11 כמה תרגומים שונים של התנ"ך (GW, נוג, EXB, חוד, & the JB) המדינה שהסימן של החיה יהיה "ממותג" על בני אדם. AMPC, NABRE, & המדינה EXB שהסימן של החיה יהיה מוטבע על אנשים. אבל אני אוהב את הדרך שבה התנ"ך החי מתרגם שני אלה הפסוק את הטוב ביותר, כפי שהוא מצהיר כי הסימן של החיה יהיה "מקועקע" על בני אדם! אבל לא משנה אם סימן החיה ממותג, חותמת, או מקועקע, כל התרגומים הללו מסכימים פה אחד שהסימן יהיה סימן גופני מילולי שאחרים יוכלו בקלות לראות!


על קבלת MARK = אמונים לשטן!

אם אתה קורא את הספר של התגלות בזהירות רבה (במיוחד בפרק 14) תוכל להבחין כי כל מי ברצון מקבל את הסימן של החיה תיענש בחומרה על ידי אלוהים. אבל אלוהים בהחלט לא יעניש מישהו שיש לו את הסימן הזה להכריח אותי פיזית עליהם, ולא הוא יעניש מי שלא ביודעין מקבל את הסימן הזה (כמו כמה הקונספירציות ללמד)! האדם צריך ביודעין, ברצון מסכים הסימן.


אבל מי ברצון וביודעין מאפשר סימן של החיה להיות מושם על הגוף שלו או שלה (בין אם על יד ימין שלהם או על המצח שלהם) יהיו יוצאים ישירות נגד אלוהים! במקום לציית בוראם, הם במקום יהיה מציית השטן! הם בעצם להיות משכון נאמנותם ואת נאמנותם השטן השטן (ראה Rev. 13:16 בשני התרגומים AMP & EXB של התנ"ך)! ואלה שעושים זאת ייענש בחומרה על ידי אלוהים! והם יהיו בלי תירוץ, על כך שלא זו בלבד שלא יהיו שני עדים (או נביאים) מי אומרים להם לא לעבוד את החיה (או הפסל שלו) או לקבל את חותמו, אבל מלאך מן השמים גם לפקד על יושבי תבל לא לעשות זאת (התגלות 14: 9)!


שמה של החיה?

אז, מה הוא שמה של החיה? ומי יהיה מנהיג פוליטי הקצה הפעם? מי הוא, דבר אחד שאנחנו יודעים בוודאות, האותיות של שמו יסתכמו 666! אבל כל אחד יכול לחשוב על שם טוב יותר מאשר רומן?


קודם כל, "רומן" יכול להיות מתורגם כ "LATEINOS" בשפה היוונית. (אבל למה להשתמש בשפה היוונית? מכיוון שרוב של הברית החדשה נכתבה במקור ביווני-כולל בספר ההתגלות). בשפה היוונית "L" מייצגת את המספר 30, "A" הוא 1, "T" הוא 300, "E" הוא 5, "אני" הוא 10, "N" הוא 50, "O" הוא 70, ו " S "הוא 200. להוסיף אותם (30 + 1 + 300 + 5 + 10 + 50 + 70 + 200) ומה אתה מקבל? 666!


שנית, אם שמתי היו "רומן," זה יהיה דומה דוקטרינת השילוש כפי שהוא ייצג שלושה דברים באחד. לא רק זה יהיה השם של מנהיג פוליטי קצה הפעם, אבל זה גם ייצג את האימפריה הרומית וכן הרומי (הקתולי).


אַזהָרָה!

לא משנה מה אתה עושה בעתיד, לעולם (בשום פנים ואופן!) לקבל את הסימן של החיה או לסגוד לו (למשל אנטיכריסט) או פסל שלו !!!


"ילדים קטנים, היא השעה האחרונה; וכפי ששמעת ... האנטיכריסט מגיע ... איש חטא ... בנו של אבדון, המתנגד ומרומם את עצמו מעל כל זה נקרא אלוהים או כי הוא עריץ ... הוא אפילו יישב המקדש של אלוהים, בטענה כי הוא עצמו אלוהים "(1 ג 'ון 02:18 NKJ; 2 Thess 2: 3-4 NKJ; 2 Thess 2:.. 4 NLT).


"ואז הוא פתח את פיו ב ונאצה על ה ', כדי לנאץ שמו, המשכן שלו, ומי להתעכב בגן עדן. וזה הוענק לו לעשות מלחמה עם הקדושים [הנוצרים אמיתיים] ולהתגבר [כיבוש] אותם. וסמכות שניתנה לו על כל שבט, לשון, לאום. וכל היושבים על האדמה ישתחוו לו, ששמותיהם לא היה להיכתב בספר החיים ... "(חזון 13: 6-8 NKJ).


"אם מישהו סוגד החיה [כלומר האנטיכריסט] והתמונה שלו [כלומר פסל שלו], ומקבל את חותמו על מצחו או על ידו, הוא עצמו יהיה גם לשתות את היין של זעם האל, אשר נשפך במלוא העוצמה לתוך כוס התמרמרותו. והוא יהיה להתייסר עם אש וגופרית בנוכחות המלאכים הקדושים ובנוכחות של השה [דהיינו ישו]. והעשן של ייסוריהם עולה לנצח נצחים, ויש להם אין יום מנוחה או בלילה, שסוגדים החיה ואת התמונה שלו, ומי מקבל את הסימן של שמו "(חזון 14: 9-11 NKJ).


לפרטים נוספים בקשר עם הסימן של החיה, קראו "התגלות מתעוררת לחיים" וספרים אלה זמינים בחינם ב "האנטיכריסט & The Final 7 שנים.": www.TheBibleComesAlive.comhebrew = עִברִית 


אם תרצה לקרוא את המאמרים או הספרים שלי בשפה שלך, פשוט לחץ על הקישור הבא: https://translate.google.com. קישור זה יתרגם את כל הכתבים שלי מאנגלית לשפה שלך. אבל זה יכול רק לתרגם דף אחד בכל פעם.— Other Books & Articles in Your Language —


If you would like to read any of my articles or books in your language, just click on the following link:

https://translate.google.com.

This link will translate all of my writings from English to your language. But it can only translate 1 page at a time.