Latvian


ZĪME ZVĒRS!


Grāmatā Atklāsmes (pēdējā grāmata no Bībeles) mēs bargi brīdināja saņemšanas zīme zvērs (piemēram antikrists!). Bet kas īsti ir zvēra zīme? Un vai šī zīme ir kāds sakars ar nosaukumu zvēra vai numuru 666? Vai ir zīme zvērs kaut ko pilnīgi atšķirīgu un atsevišķi no nosaukuma Beast un numuru 666? Un kas īsti ir nosaukums zvērs anyway? Vai tas indivīds, nācija, grupa tautu, vai baznīca? Un ko par šo zīmi, tas ir burtisks, APJOMS MARK? Vai tas tā vietā ir grafisku, simboliska nozīme?


Sāksim off mūsu centienos atbildētu uz šiem jautājumiem pēc pirmā pagrieziena uz Atklāsmes 13: 16-17. Šeit mums ir teicis, ka Beast "vajadzīga ikvienam, mazajiem un lielajiem, un bagātajiem un nabadzīgajiem, un vergu jādod zīme uz labās rokas vai uz pieres. Un neviens nevarēja pirkt vai pārdot kaut ko bez šīs preču zīmes, kas bija vai nu nosaukums zvērs vai numuru [666] PĀRSTĀVOT viņa vārds "(NLT). Tātad tas Raksti padara to pilnīgi skaidrs, ka zīme zvērs ir vienkārši vai nu nosaukums zvērs vai skaitu, kas pārstāv viņa vārdu. Tāpēc, kam zīme zvērs uz jums, ir tas pats, kam nosaukums zvērs par jums (vai skaitu, kas pārstāv savu vārdu-666!).


NUMER ZVĒRA-666!

Bet kāpēc numuru 666? Kā šis skaitlis atspoguļo viņa vārdu? Nu, pieņemsim ļaujiet Bībele atbildēt uz šo jautājumu. Atklāsmes 13:18 (LB) - "... skaitliskās vērtības burtiem viņa vārdu pievienot 666." Tas Bībele skaidri parāda, ka 666 ir tikai skaitliskais SUM vērtība nosaukums zvērs! Piemēram, veikt nosaukumu "VIX." Ja mēs izmantojam "romiešu cipariem", tad V = 5, I = 1, un X = 10. Tad, ja mēs pievienot skaitlisko vērtību katra šī vārda (5 + 1 + vēstuli 10) mēs 16. Tāpēc, Vix varētu nav iespējams būt zvērs, jo viņa vārds tikai palielina līdz 16 (bet nosaukums zvērs būs pievienot līdz pat 666). Bet, ja Vix nav zvērs, kas ir?


PVO IR ZVĒRS?

Tātad, kas ir šis zvērs (piemēram antikrists)? Vai tas ir Apvienotās Eiropas Superpower (a atdzīvināja "Svētā" Romas impērija), kā daži māca? Vai ir zvērs LEADER šīs atdzīvināja sistēmas? Zvērs ir simboliska abu-gan impērija un tās līderis! Bet pirmkārt un galvenokārt tas nozīmē tās LEADER. Lai pierādītu, ka tas apzīmē beigu laika politisko līderi šīs drīz-nāk sistēma pieņemsim savukārt citam Rakstiem grāmatā Atklāsmes. Atklāsmes 19: 20- "Tad zvēru sagūstīja, bet līdz ar viņu viltus pravietis .... Šie divi iemeta dzīvus uguns dedzināšana ar sēru "(NKJ). Tas Raksti skaidri parāda, ka zvērs pārstāv beigu laika indivīdam, gan viņš un viltus pravietis tiek iemesta uguns!


BURTISKĀ, FIZISKĀ MARK?

Bet kas īsti ir zīme zvērs, zīmes šo beigu laika politiskā līdera? Būs fiziska, burtisku zīme (vai tas ir zīme tikai metafora, kam ir sava veida slēpta, mistiska nozīme)?


No zvēra zīme noteikti būs burtiski fiziski zīme! Atklāsmes 13:16 & 14:11 vairākiem dažādiem tulkojumiem Bībeles (GW, nog, EXB, VII, un JB) norādīts, ka zīme zvērs būs "BRANDED" uz cilvēkiem. AmpC, NABRE, & the EXB norāda, ka zīme zvērs tiks uzspiež uz cilvēkiem. Bet man patīk, kā Living Bible tulko šos divus pantus vislabāk, jo tas apliecina, ka zīme zvērs būs "tetovējumu" uz cilvēkiem! Bet, neatkarīgi no tā, ir firmas zīme zvērs, apzīmogo, vai tetovējumu, visi šie tulkojumu vienbalsīgi piekrīt, ka zīme būs burtiski APJOMS MARK ka citi būs viegli varēs redzēt!


SAŅĒMĒJA MARK = UZTICĪBU SĀTANS!

Ja jūs lasīt grāmatu Atklāsmes ļoti uzmanīgi (īpaši 14. nodaļu), jūs ievērosiet, ka ikviens, kurš labprāt saņem zīme zvērs tiks bargi sodīti ar Dievu. Bet Dievs pavisam noteikti NEBŪS sodīt kādu, kas ir šo zīmi fiziski uzspiesta, kā arī būs Viņš sodīt kādu, kas neapzināti saņem šo zīmi (kā daži sazvērestības teorētiķi mācīt)! Personai ir apzināti, labprāt ACCEPT atzīmei.


Bet ikviens, kurš labprātīgi un apzināti ļauj zīme zvērs laist viņa ķermeņa (vai nu uz viņu labās rokas vai viņu pieres), tiks iet tieši pret Dievu! Tā vietā, paklausot savu Radītāju, viņi tā vietā tiks paklausot sātanu! Viņi būtībā būs ieķīlāt savu uzticību un lojalitāti sātana velns (skat Atkl 13:16 abos AMP & EXB tulkojumu Bībeles)! Un tie, kas to darīt tiks bargi sodīta ar Dievu! Un tie būs bez iemesla, ne tikai tur būs divi liecinieki (vai pravieši), kas pateikt viņiem nav pielūdz zvēru (vai viņa statuju) vai saņemt savu preču zīmi, bet eņģelis no debesīm būs arī komandu iedzīvotājus pasaulē to nedarīt (Atklāsmes 14: 9)! 


NOSAUKUMS ZVĒRS?

Tātad, kāds ir nosaukums zvērs? Un kurš būs tas beigu laiks politiskais līderis būt? Kurš viņš ir, viena lieta, ko mēs zinām droši, ka vēstules viņa vārds būs pievienot līdz pat 666! Bet var kāds iedomāties labāku nosaukumu neizmanto romiešu burtus?


Pirmkārt, "romiešu" var tikt tulkots kā "LATEINOS" grieķu valodā. (Bet kāpēc lietot grieķu valodu? Jo lielākā daļa Jaunās Derības sākotnēji tika rakstīts grieķu, tostarp Atklāsmes grāmatā). Grieķu valodā "L" apzīmē numuru 30, "A" ir 1, "T" ir 300, "E" ir 5, "es" ir 10, "N" ir 50, "O" ir 70, un " S "ir 200. Pievienot tos (30 + 1 + 300 + 5 + 10 + 50 + 70 + 200), un ko jūs saņemsiet? 666!


Otrkārt, ja viņa vārds bija "romiešu", tas būtu līdzīgi trīsvienības doktrīnu, jo tas nozīmētu trīs lietas vienā. Ne tikai tas būtu sauc šo beigu laika politiskais līderis, bet tas arī nozīmētu Romas impērija, kā arī Romas (katoļu) baznīca.


BRĪDINĀJUMS!

Nav svarīgi, ko jūs darīt nākotnē, NEKAD (nekādā gadījumā nekāda!) Saņem zīme zvērs vai pielūgtu (t antikrists) vai viņa statuja !!!


"Bērniņi, ir pēdējā stunda; un kā jūs esat dzirdējuši ... antikrists nāk ... Cilvēks grēka ... pazušanas dēls, kas pretojas un sevi paaugstinās virs visu, ko sauc Dievs un kas tiek pielūgts ... Viņš pat sēdēt Dieva svētnīca, apgalvojot, ka viņš pats ir Dievs "(1. Jāņa 2:18 NKJ; 2 Tes 2: 3-4 NKJ; 2 Tes 2:.. 4 NLT).


"Tad viņš atvēra savu muti, lai zaimotu Dievu, lai zaimotu Viņa vārdu, Viņa mājokli, un tos, kas dzīvo debesīs. Un tas tika piešķirts iespēju karot ar svētajiem [patiesi kristieši] un pārvarēt [iekarot] viņiem. Un iestāde tam deva varu pār visām ciltīm, valodām, un tautībām. Un visi, kas dzīvo virs zemes pielūdza, kuru vārdi nav rakstīti dzīvības grāmatā ... "(Atkl 13: 6-8 NKJ).


"Ja kas pielūdz zvēru [t antikrists] un viņa attēlu [t viņa statuja], un saņem savu zīmi savā pierē vai savā rokā, viņš pats arī dzert no dusmu vīnu Dieva, kas izlietas pilnu spēku tasē Viņa sašutumu. Un viņš tiek mocīts ar uguni un sērā svēto eņģeļu un klātbūtnē Jēra [t Jēzus Kristus]. Un dūmi viņu mocību paceļas mūžīgi mūžos, un viņiem nav miera ne dienu vai nakti tiem, kas pielūdza zvēru un viņa attēlu, un kurš saņem viņa vārda zīmi "(Atkl 14: 9-11 NKJ).


Lai iegūtu vairāk informācijas par zvēra zīme, lūdzu, izlasiet "Atklāsmes Comes Alive" un Šīs grāmatas ir pieejamas bez maksas "antikrists & Galīgo 7 gadi.": www.TheBibleComesAlive.comlatvian = latvijas


Ja vēlaties lasīt kādu no maniem rakstiem vai grāmatu savā valodā, vienkārši noklikšķiniet uz šīs saites: https://translate.google.com. Šī saite tulkot visas manas rakstiem no angļu uz savu valodu. Bet tā var tikai tulkot 1 lapu laikā.


— Other Books & Articles in Your Language —


If you would like to read any of my articles or books in your language, just click on the following link: https://translate.google.com. This link will translate all of my writings from English to your language. But it can only translate 1 page at a time.